Valraam pvc wit budget B1500XH600 mm
Artikelnummer:
135542
Artikelnummer:
135542
50% lager dan aanbevolen adviesprijs
Promotie geldig tot 18/05
BTW Incl. (& Recupel/Bebat, indien van toepassing)
Productdocumentatie
Productvideo
Bijna uitgeput, mis het niet én bestel snel!
Gratis afhaling te Ninove, win tijd
Geschatte leverdatum, maandag 18 mei in huis
Bereken de verzendkosten
Gratis retour in toonzaal
Productomschrijving
- Kleur buitenkant: wit
- Kleur binnenkant: wit
- Materiaal: polyvinylchloride (pvc)
- Breedte: 1500 mm
- Hoogte: 600 mm
- Type raam: valraam
- Type glas: helder
- Isolatiewaarde glas: UG=1.1 W/m²K